بهترین زمان برای تعویض درب اتوماتیک چه زمانی است

by admin / یکشنبه, 07 دی 1399 / Published in مقالات

از آنجایی که درب های اتوماتیک به گونه ای طراحی می شوند که سال های طولانی مورد استفاده قرار می گیرند، خرید و نصب آن ها بسیار به صرفه می باشد. اما در مواقعی نادر ممکن است درب اتوماتیک (automatic door) نیاز به تعویض و تعمیر پیدا کند. زمان تعویض و تعمیر درب اتوماتیک چه زمانی است؟

این مقاله توسط وب سایت دُرنیک تهیه شده است.شما عزیزان می توانید برای اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

 

 

 

تعمیرات گران قیمت

هنگامی که درب اتوماتیک (automatic door) ساختمان شما دچار خرابی می شود، گاهی متوجه می شوید که هزینه تعمیرات با هزینه تعویض کل درب اتوماتیک برابری می کند. در این حالت با هزینه ی پول بیشتر بهتر است اقدام به تعویض درب اتوماتیک(automatic door) کنیم.

automatic door

درب اتوماتیک درنیک

کارکرد بسیار بالا

همان گونه که می دانیم درهای اتوماتیک عمری طولانی دارند ولی با عملکرد زیاد ممکن است از کار بیفتند. بنابراین هرچه از سن در اتوماتیک بگذرد مشکلات بیشتری بروز خواهند کرد. اگر خرابی درب اتوماتیک ساختمان شما تکرار شود و هر چند هفته نیاز به سرویس و تعمیرات پیدا می کند، پس زمان آن رسیده است که درب اتوماتیک خود را با یک مدل جدیدتر و پیشرفته تر جایگزین کنید تا از مشکلات این چنینی رهایی یابید. 

زیرا درب اتوماتیک قدیمی ممکن است دچار خرابی شود که یراق آلات آن حتی به راحتی در دسترس شما نباشد و یا نوع تقلبی آن در بازار باشد. بنابراین بهترین کار تعویض درب قدیمی می باشد.

جهت مشاوره در زمینه ی ريست كردن درب اتوماتيك، بهترین مارک جک درب پارکینگ، روغن کاری درب اتوماتیک، سرویس درب

 پارکینگ بسته نشدن کامل درب پارکینگ، تعمیرات درب پارکینگ، نحوه روغن کاری جک درب پارکینگ، قیمت جک درب

 پارکینگ دست دوم با مشاورین درنیک در تماس باشید.

 

تغییر نیازها

با تغییر کاربری ساختمان ممکن است تعویض درب اتوماتیک ضرورت پیدا کند. درب های ساختمان باید متناسب با عملکرد خود در جای مناسب قرار بگیرند. بنابراین، اگر ساختمانی چندین ورودی داشته باشد و یکی از ورودی‌های آن به محل رفت و آمد افراد غریبه تبدیل گردد باید برای ایجاد امنیت، با توجه به استانداردهای لازم، اقدام به نصب درب اتوماتیک متناسب محیط نمایید تا بتوان ورود و خروج افراد را کنترل کرد.

به همین ترتیب، ممکن است شرایط کلی درب یا شکل ظاهری آن دیگر با استانداردهای ساختمان مطابقت نداشته باشد، پس زمان آن فرا رسیده که یک درب جدید با ویژگی‌های مدرن نصب گردد تا بتواند نیازها را برآورده کند.

همانطور که می دانید توصیه درنیک همیشه این بوده است که اگر می خواهید درب اتوماتیک ساختمان شما عمری طولانی داشته باشد، هرازچندگاهی آن را سرویس کنید.

 در این میان مهم است بدانید که چه زمانی قطعات و یراق آلات دیگر به تعویض شدن پاسخ نمی‌دهند و به یک بدنه جدید نیاز است. از این طریق و با تغییر درب شما می‌توانید خطر بروز تصادف یا آسیب را به حداقل رسانده و از نظر ظاهری نیز چهره ساختمان را بهبود ببخشید.

در ادامه درنیک به ۵ راه ساده اشاره خواهید کرد که شما را در دانستن زمان مناسب برای تعویض درب اتوماتیک یاری می‌رسانند. پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

مقالات مرتبط

درب اتوماتیک اسلاید
درب اتوماتیک گردان
درب اتوماتیک و مزیت های آن چیست؟

 

automatic door

درب اتوماتیک درنیک

 

عملکرد آهسته درب اتوماتیک

مطمئناً آخرین چیزی که از درب اتوماتیک درنیک انتظار دارید این است که کند عمل کند که این امر باعث می‌شود درب به طور کلی خراب شده یا با مشکل مواجه گردد. بنابراین، اگر متوجه شدید که درب اتوماتیک ساختمان، پارکینگ یا سوله در مدت زمان طولانی و به کندی باز و بسته می‌شود، باید یک درب جدید سفارش دهید زیرا اولین انتظار از یک درب اتوماتیک عملکرد آن در کسری از ثانیه است.

فراموش نکنید که گاهی اوقات این قبیل مشکلات را با حضور تعمیرکاران حرفه‌ای می‌توان حل کرد. اما بعضی مواقع تنها گزینه پیش رو خرید درب اتوماتیک جدید و جایگزین کردن آن با درب قدیمی می باشد.

 

 باز و بسته نشدن درب اتوماتیک

باز و بسته نشدن درب اتوماتیک (automatic door) به نوعی از کار افتادگی آن تلقی می شود و دیگر قابلیت استفاده نخواهد داشت. پس، در ابتدا از متخصصین جهت بررسی مشکل کمک بخواهید. اگر تعویض یا تعمیر یراق آلات مشکل را حل کرد که بار دیگر درب به فعالیت خود ادامه می دهد اما در صورتی که قطعات لازم موجود نباشند و یا با تعویض آن ها مشکل حل نشود باید درب جدید نصب کرد و از مزایای آن بهره برد.

 

عدم دسترسی به یراق آلات و قطعات یدکی درب اتوماتیک

گاهی اوقات امکان خرید قطعات یدکی و جایگزینی آنها وجود ندارد و یا هزینه بیشتری به فرد تحمیل می‌شود. در این حالت برای حل چنین مشکلاتی توصیه می‌شود که درب اتوماتیک جدید را متناسب با فناوری‌های نوین سفارش دهید تا جایگزین نوع قدیمی گردد. با خرید یک درب جدید شما در وقت و هزینه خود صرفه جویی می‌کنید و از مزایای یک درب با سطح ایمنی بالاتر بهره‌مند می‌شوید.

 

 آسیب دیدن موتور درب اتوماتیک

گاهی اوقات آسیب و خرابی موتور شدیدتر است به گونه ای که تضمینی برای عملکرد درست درب، با جایگزینی موتور وجود ندارد. در این حالت نیاز به تعویض در اتوماتیک احساس می شود. گاهی ممکن است تغییرات آب و هوایی، بروز گرد و غبار شدید باعث آسیب به موتور و خرابی آن گردد. علت از کار افتادن موتور را بررسی کنید تا در درب جدید از نوعی موتور دیگر با ابزار های مراقبتی بهتر بهره مند شوید و طول عمر در را افزایش دهید.

 

ایمنی درب اتوماتیک کافی نیست

گاهی اوقات در اتوماتیک به سرعت باز و بسته می شود و عملکرد درستی دارد اما چون چندین سال قبل نصب گردیده و در آن زمان بحث امنیت و ایمنی چندان مطرح نبوده، از منظر ایمنی کار کردن آن درست نمی باشد که در این مورد نیز تعویض درب و نصب یک در اتوماتیک مدرن تر با ایمنی بیشتر ضرورت دارد.

پیش از تعویض و جایگزینی در اتوماتیک ساختمان بهتر است با افراد متخصص و حرفه ای در این زمینه مشورت کنید و اطلاعات لازم را کسب نمایید تا یک درب اتوماتیک باکیفیت انتخاب کرده و با خیال راحت از مزایای آن همراه با عمر بسیار بالای درب بهره مند شوید.

این مقاله توسط وب سایت دُرنیک تهیه شده است.شما عزیزان می توانید برای اطلاعات بیشتر  و مشاوره با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

TOP