همسطح کننده متحرک (Mobile Dock Leveler)

by admin / شنبه, 30 شهریور 1398 / Published in مقالات

مقدمه مقاله

همسطح کننده متحرک که در صنعت با نام های ” رمپ محوطه باز ” (Yard Ramp) یا ” همسطح کننده قابل جابجایی ” (Movable Dock Leveler) نیز شناخته می شوند ، نوعی مکانیزم هیدرولیکی است که در گروه تجهیزات لجستیکی دسته بندی می شوند.

محصول جدید دُرنیک در گروه محصولات تجهیزات لجستیکی بارگیری و تخلیه

محتوای کلی

این محصول به عنوان یک دستیار لیفتراک در فرآیند بارگیری (یا تخلیه) محموله از خودروی کانتین دار به حساب می آید و ارتفاع آن می تواند متناسب با ارتفاع سطح پایینی کانتین خودرو تنظیم گردد. به کمک چنین محصولی ، لیفتراک می تواند به طور مستقیم به درون کانتین خودرو وارد و خارج شده و فرآیند بارگیری یا تخلیه را در یک دسته انبارش شده (Batch) به اتمام برساند. در این فرآیند که با سرعت بالایی انجام می شود، صرفا” یک اپراتور انسانی مورد نیاز است و بدین ترتیب در دراز مدت ، نیاز به منابع انسانی کاهش یافته و راندمان کاری به همراه سود اقتصادی ، افزایش می یابد.

** ویژگی های محصول **

پلت فرم این محصول از صفحه آجدار فولادی لوزی شکل ویژه با مقاومت بالا ، ساخته شده است که پس از کاربری طولانی مدت، تغییر شکل نمی دهد. این ساختار لوزی شکل ، خاصیت ضدلغزش مطلوبی را تضمین نموده که متعاقب آن ، موارد زیر حاصل می گردد:

1- صعود مناسب لیفتراک از سطح زمین به ارتفاع مورد نظر و کنترل مطلوب لیفتراک حین رانندگی در زمان عبور از سطح شیبدار

2- قابلیت صعود لیفتراک در شرایط آب و هوایی برفی یا طوفانی به ارتفاع مورد نظر

به کمک اتصال زنجیر ایمنی همسطح کننده به خودرو ، می توان همسطح کننده و خودرو را در نزدیک ترین فاصله نسبت به هم ، ثابت نگه داشته و هرگونه احتمال مرتبط با مخاطرات جدایی آنها را به صفر رساند.

با بکارگیری سیستم هیدرولیک دستی به عنوان منبع قدرت مکانیکی ، ارتفاع همسطح کننده به سادگی و بدون نیاز به منبع قدرت خارجی ( الکتروموتور ) قابل تنظیم خواهد بود.

سیستم ترمز کفشکی مبتنی بر لنت ، به طور موثر از هرگونه جابجایی همسطح کننده در خلال پروسه بارگیری و تخلیه جلوگیری می نماید.

این محصول ، از مهر ماه سال جاری به عنوان محصول جدید مجموعه دُرنیک ، به تولید انبوه رسیده است.

خط مشی دُرنیک همواره مبتنی بر نوآوری در سبد محصولات خود بوده است.

همسطح کننده متحرک ، که با تلاش فشرده و کوتاه مدت گروه مهندسی واحد “تحقیق و توسعه” دُرنیک ، به مرحله تولید انبوه رسیده است ، سندی در راستای انطباق عملکرد تیم های اجرایی با خط مشی سیستم مدیریت کیفیت مجموعه ، به شمار می رود.

اطلاعات تکمیلی در حوزه های مهندسی و مشخصات فنی محصول جدید ، همچنین فاکتور های زمان تحویل و قیمت دستگاه ، در مراجع رسمی شرکت درنیک ( وبسایت ، شبکه های اجتماعی انحصاری ، مذاکره با کارشناسان فروش و … ) قابل دستیابی است.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

ضد ربات *Captcha loading...

TOP
شما نباید کپی کنی !!! درب های اتوماتیک درنیک