تماس سریع و رایگان
ورود | ثبت نام
8741- 021 تهران- میدان فاطمی – خیابان جویبار – خیابان میر هادی غربی – شماره 30 – برج فربد – طبقه چهارم
  • 1400-06-29 11:40:25
  • دسته بندی:
  • درب اتوماتیک

درب اتوماتیک پارکینگی

درب اتوماتیک پارکینگی

درب اتوماتیک پارکینگ شکل تشریفاتی گذشته خود را از دست داده و در زندگی سریع امروزی برای هر ساختمان قدیم و جدیدی به عنوان یک ضرورت به شمار می رود. بنابر شکل ساختمان و نوع کاربری آن از انواع مختلف درب اتوماتیک سکشنال، درب اتوماتیک کرکره ای ، درب اتوماتیک ریلی یا کشویی و جک پارکینگ برای دربهای معمولی تاشو بهره می برد. رایج ترین این دربها جک پارکینگ و درب کرکره ای (کرکره برقی) می باشد که بدون محدودیت برای بسیاری از اماکن قابل نصب است. اما دربهای سکشنال برای فضاهای کم عرض مسقف پیشنهاد می شود چراکه در هنگام باز شدن درب زیر سقف جمع می شود. و دربهای ریلی نیز برای فضاهایی که در عمق محدودیت دارند توصیه می شود.

مزایای درب اتوماتیک پارکینگی

  • کاهش و مقرون به صرفه شدن هزینه های مصرفی
  • بالاتر شدن سطح ایمنی درب های اتوماتیک پارکینگی نسبت به درب های قدیمی
  • تشخیص خودکار درب های اتوماتیک پارکینگی نسبت به مانعی که جلو راه آن باشد به این صورت که اگر مانعی جلو راه درب اتوماتیک پارکینگی قرار بگیرد از حرکت خود می ایستد و دوباره باز می شود.که این کار از خسارات و آسیب های احتمالی جلوگیری می کند.
  • درب اتوماتیک پارکینگی در زمانی که اوضاع جوی مناسب نباشد و باران و باد پیاده شدن شما را از خودرو مشکل کند، می تواند به شما کمک کند که به راحتی به داخل پارکینگ بروید و بیرون از پارکینگ پیاده نشوید.

انواع درب اتوماتیک پارکینگی

درب اتوماتیک پارکینگی یک لنگه برای مکان هایی کاربرد دارد که فقط یک خودرو از آن پارکینگ عبور کند و فضای مورد نیاز برای باز و بسته شدن درب اتوماتیک وجود داشته باشد. این نوع از درب های اتوماتیک پارکینگی چنانچه در اندازه های بزرگ ساخته شود علاوه بر اینکه جک نیرو مند تری لازم دارد، زمان لازم برای باز و بسته شدن آن هم بالا می رود.درب های اتوماتیک دولنگه فضای زیادی را نیاز دارند که با کمک جک‌های کوچک، عملکرد و سرعت باز و بسته شدن آن هم بیشتر می شود.

شاید برایتان مفید باشد مطالعه توضیح فنی هم سطح کننده (داک لولر) هیدرولیکی
درب اتوماتیک پارکینگی

نظر شما برای ما مهم است، برای این پست کامنت مورد نظرتان را بگذارید.

09197293581
8741- 021