تماس سریع و رایگان
ورود | ثبت نام
8741- 021 تهران- میدان فاطمی – خیابان جویبار – خیابان میر هادی غربی – شماره 30 – برج فربد – طبقه چهارم
  • 1400-07-27 13:33:04
  • دسته بندی:
  • درب اتوماتیک

درب اتوماتیک چشمی چیست؟

درب اتوماتیک چشمی چیست؟

درب اتوماتیک چشمی چیست؟ نحوه ی کار کردن این درب اتوماتیک چشمی به چه صورت می باشد؟ آیا خرید این نوع در اتوماتیک به صرفه می باشد؟ آیا قابلیت جلوگیری از ورود هوای سرد و گرم را دارد؟ نحوه ی مصرف انرژی در اتوماتیک چشمی به چه صورت می باشد؟ در همین راستا وب سایت دُرنیک برای شما عزیزان مقاله ای در رابطه با در اتوماتیک چشمی تهیه نموده است امیدواریم پاسخ گوی تمامی سوالات شما عزیزان باشد.

شماره تماس:

۰۲۱-۸۷۴۱

فکس:

۰۲۱-۸۹۷۷۰۴۰۴

پست الکترونیکی:

info@dornik.ir

نشانی شرکت

تهران، میدان فاطمی، خیابان جویبار، خیابان میرهادی غربی، شماره ۳۰، برج فربد، طبقه چهارم

 

 

به علاوه شما عزیزان می توانید برای اطلاع بیشتر از نحوه ی نصب و جنس محصولات همینطور قیمت آنها با تیم حرفه ای و مجرب دُرنیک در ارتباط باشید.

 

درب اتومانیک چشمی چگونه کار می کند؟

 

امروزه از درب اتوماتیک با Automatic door در اکثر ساختمان ها استفاده می شود ، که برای هر یک دلایل استفاده ار آن متفاوت می باشد. قابل ذکر است که برای باز و بسته شدن آن به هیچگونه نیروی انسانی نیازی نیست . کافیست شما وارد قسمت ورودی درب شوید ، حرکت شما تشخیص داده می شود و درب اتوماتیک چشمی به صورت خودکار باز می شود.

 

شما عزیزان می توانید هنگام اقدام به خرید از بخش محصولات ما نیز دیدن نمایید .

 

درنیک

 

مشخصات درب اتوماتیک چشمی چیست؟

 

درنیک

 

جنس بیشتر این درب ها از نوع آلومینیوم می باشد. حال این سوال در ذهن شما عزیزان دُرنیک پیش می آید که چرا این درب اتوماتیک چشمی شناخته می شوند؟ به دلیل وجود فتوسلی که در قسمت بالایی آن قرار دارد نامیده می شود.

 

این سیستم از مقاومت هایی که به نور حساس هستند ساخته می شود اگر بخواهیم بیشتر درباره ی این درب های اتوماتیک چشمی بگوییم ؛ این مقاومت های حساس توانایی درک نور مشابه چشم انسان را دارند در نتیجه تشخیص باز و بسته شدن درب توسط سیستم کنترل فعال می شود. در اصل می توان گفت این سیستم به هر گونه تغییرات نوری در اطرافش حساس است .

 

برای محافظت از این چشمی در داخل لوله ها یا جعبه های سیاه قرار می دهند که از هرگونه آسیب احتمالی نسبت به آن جلوگیری می کند. به این ترتیب دید آن محدود بوده  و از رسیدن دیدگاه های دیگر نسبت به آن جلوگیری می شود.

 

نحوه ی کارکرد درب اتوماتیک چشمی و خود سیستم چشمی؟

وقتی به نحوه ی کارکرد این نوع درب ها دقت کنید می بینید که به وسیله ی ترکیب چهار سیستم اصلی کار می کند. این سیستم ها دارای حسگرها، مدیریت کنترل پنل ، پروفیل های بال ، موتور و گروه های اجرایی می باشد. برای تشخیص جسم که در حال ورود به درب است توسط ردیابی که به آن رادار گفته می شود صورت می گیرد بنابراین کار این سیستم با فرکانس های مایکروویوها یا مادون قرمز انجام می پذیرد.

نحوه ساخت درب اتوماتیک چشمی به چه صورت می باشد؟

درنیک

این سیستم در قسمت بالای درب و در داخل بدنه اصلی قرار دارد . سیستم بال های آن از آلومینیوم به عنوان ماده ی اصلی ساخته شده است همچنین ورن بال ها متناسب با عملکرد درب ها ساخته شده است. بخش موتورها و گروه های اجرایی این محصول مهم ترین عنصر آن است، این موتور رمزگشایی به صورت گسترده مورد استفاده قرار گرفته است.

شما عزیزان می توانید بسیاری از ویژگی ها مانند: تنظیم سرعت درب و تنظیم وزن وابسته به موتور را تعیین نمایید. قابل ذکر است برای این درب ها ، مکان هایی که در آن عابران پیاده قرار دارند قابل توجه می باشد ؛ مانند : سوپرمارکت ها ، فرودگاه ها ، کارخانه ها و… مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت درب اتوماتیک چشمی چقدر است ؟

قیمت چنین کالای مفیدی کاملاً مقرون به صرفه است که همزمان با پیشرفت فناوری ، قیمت این محصول ارزان تر می شود.

حفظ محیط مورد نظر با کمک درب اتوماتیک چشمی

این درب ها کاربر را از گرد و غبار نجات داده و هوای محیط را حفظ می کند. سیستم اتوماسیونی که در قسمت بالاتری قرار دارد برای تامین امنیت قرار دارد که در بسیاری از مکان ها مورد استفاده قرار می گیرد. به لطف درب های اتوماتیک با ویژگی حسگری که دارند کاملاً به عنوان درب فتوسل عمل می کنند به این معنی که می توان در روز های زمستان صرفه حویی در مصرف گرما و همین طور سیستم تهویه هوا در روز های تابستان به صورت موثر کار می کند.

امروزه درب اتوماتیک چشمی به دلیل قابلیت هوشمند بودن جایگزین درب های قدیمی شده و به دلیل این قابلیت جایگاه خاصی در صنعت ساختمان باز کرده است و دیگر از درب های قدیمی که نیاز به نیرو های انسانی برای باز و بسته کردن داشت و گاهی اوقات نیز به دلیل فرسودگی تولید صدا می کردند و نیاز به تعویض ، رنگ کردن و روغن کاری بود ، خبری نیست.

نکات مهم درباره ی درب اتوماتیک چشمی

با به کار آمدن درب اتوماتیک بهداشت محیط نیز افزایش پیدا کرده است چرا که از تماس مستقیم دست افراد جلوگیری می کند و از انتقال هر گونه میکروب و باکتری ممانعت می کند. قایل نصب و ساخت در انواع اشکال متناسب با فضای مورد نظر شما مانند: مثلثی ، محنی و گرد وجود دارد . بهینه سازی مصرف انرژی روزمره، که موضوع قابل اهمیتی می باشد.

به علاوه افزایش دوچندان زیبایی ساختمان نسبت به هوشمند سازی و داشتن مایی لوکس به وسیله ی درب اتوماتیک چشمی امکان پذیر می باشد.

شاید برایتان مفید باشد مطالعه توضیح فنی هم سطح کننده (داک لولر) هیدرولیکی
درب اتوماتیک چشمی چیست؟

نظر شما برای ما مهم است، برای این پست کامنت مورد نظرتان را بگذارید.

09197293581
8741- 021