تماس سریع و رایگان
ورود | ثبت نام
۰۲۱-۸۷۴۱ تهران- میدان فاطمی – خیابان جویبار – خیابان میر هادی غربی – شماره 30 – برج فربد – طبقه چهارم
example-image

دري بسوي آینده

کاتالوگ معرفی دُرنیک
example-image

در این کاتالوگ کلیه مشخصات درب سکشنال صنعتی شرکت KOPRON ایتالیا ، در دسترس قرار داده شده است. از تفاوت های این نوع درب با مشابه پارکینگی آن ، نوع یراق آلات مرتبط با تعبیه درب های نفرو درون آن ، عرض زیاد مرتبط با کاربری های صنعتی آنها ، همچنین مسیر باز و بسته شدن عمودی و زاویه دارشان می باشد.

درب سکشنال صنعتی KOPRON
example-image

در این کاتالوگ ، انواع مختلف درب صنعتی که نیازمندی های تردد بالای تجهیزات همچون لیفتراک ، ریچتراک و … را پوشش می دهند ، مورد بررسی ، مقایسه و تجزیه و تحلیل قرار می گیرند.

درب های پرتردد صنعتی KOPRON
example-image

در این کاتالوگ ، راهکار های لجستیکی ، جهت اخذ راندمان بیشینه لجستیکی در صنایع مختلف ، مورد بررسی قرار می گیرد.

راهکارهای لجستیکی صنعتی KOPRON
example-image

در این کاتالوگ ، کلیه مشخصات فنی درب ضد حریق شرکت کوپرون ایتالیا ، در دسترس خواهد بود.

درب ضد حریق KOPRON
example-image

در این کاتالوگ ، کلیه مشخصات فنی درب فولدینگ شرکت کوپرون ایتالیا ، در دسترس خواهد بود.

درب فولدینگ KOPRON
example-image

در بروشور درب Compact یا فشرده ، به صورت کلی ، مکانیزم درب تشریح گردیده و BOM آن ارائه شده است.درب کامپکت (Compact) ، به عنوان نسل جدید درب صنعتی شناخته می شود.

درب فشرده Rolflex
example-image

در این کاتالوگ ، کلیه مشخصات فنی “درب سکشنال پارکینگی” شرکت کوپرون ایتالیا ، در دسترس خواهد بود. این گروه از درب ها ، از لحاظ ظاهری مشابه درب های قدیمی و سنتی می باشند و از ویژگی و عملکرد معمولی و ساده برخوردارند.

درب سکشنال پارکینگی kopron
example-image

در این کاتالوگ، کلیه مشخصات فنی “انبارهای جمع شونده کوپرون ایتالیا” ، در دسترس خواهد بود. این انبار ها مبتنی بر استراکچر های فلزی جمع شونده که با پرده های PVC پوشش داده می شوند، طراحی و به مرحله تولید می رسند.

انبارهای دایمی و جمع شونده kopron
example-image

در این کاتالوگ موضوع سلول های فتوولتاییک که از اصلی ترین و بنیادی ترین ساز و کار های تبدیل مستقیم انرژی خورشیدی به جریان الکتریکی هستند ، مورد بررسی قرار می گیرد.

انرژی kopron
example-image

در این کاتالوگ سیستم های لجستیکی بارگیری و تخلیه کالا تشریح می شوند و بروز ترین تجهیزات مربوطه ، مورد معرفی قرار می گیرند. سه قسمت اصلی سیستم بارگیری و تخلیه هوشمند کالا که به ایرلاک (Airlock) معروف است ، شامل همسطح کننده هیدرولیکی ، چادر بارگیری و درب سکشنال ، به تفکیک در حوزه مشخصات فنی ، تحلیل می شوند.

سیستم های بارگیری و تخلیه کالا KOPRON
example-image

در این کاتالوگ ، مشخصات فنی سازه های مرتبط با زیرساخت های ورزشی کوپرون معرفی می شوند و مورد بررسی قرار می گیرند.

ورزش KOPRON
example-image

در این کاتالوگ ، کلیه مشخصات فنی “درب سکشنال پارکینگی” شرکت کوپرون ایتالیا ، در دسترس خواهد بود. این گروه از درب ها ، از لحاظ ظاهری ، طرح و رنگ ، همچنین برخی ویژگی هایی همچون دریچه های تعبیه شده در آنها ، متفاوت هستند و جزو نمونه های بروز دنیا محسوب می شوند.

درب سکشنال پارکینگی - لوکس KOPRON
example-image

امروزه یکی از ملزومات جدی در هر ساختمانی اعم از مسکونی ، تجاری یا صنعتی درهای ضد حریق و اضطراری می باشد که باعث جلوگیری از سرایت آتش به بخش های دیگر می شود.برای اطلاعات بیشتر به کاتالوگ مراجعه نمایید.

درب ضد حریق Dornik
example-image

در این کاتالوگ ، مشخصات فنی چادر بارگیری ( Dock Shelter ) شرکت دُرنیک در دسترس خواهد بود.داک شلتر در ابعاد استاندارد ملی و اروپایی طراحی گردیده و تولید می شود.

چادر بارگیری Dornik
example-image

در این کاتالوگ کلیه مشخصات فنی درب سکشنال شرکت دُرنیک، در دسترس می باشد. به صورت ویژه ، این درب ها ، نیازمندی مبادی ورودی پارکینگ ساختمان را پوشش داده و به درب های زیر سقفی در بازار معروف اند.

درب سکشنال Dornik
example-image

کاتالوگ ، مشخصات فنی “همسطح کننده هیدرولیکی ( داک لولر Dock Leveler ) ” استاندارد شرکت دُرنیک مورد بررسی قرار خواهد گرفت. طراحی داک لولر شرکت دُرنیک بر مبنای استاندارد ایران جهت پوشش تریلر ها و کامیون های معمول سطح کشور صورت پذیرفته است.

هم سطح کننده هیدرولیکی Dornik
example-image

کاتالوگ ، مشخصات فنی درب سریع “فست پک” دُرنیک در دسترس می باشد. درب سریع با برند شرکت دُرنیک ، حاصل سالها تجربه کار با انواع درب های سریع دنیا و بومی شده نمونه های متنوع خارجی می باشد.

درب سریع Dornik
واحد فروش
مشاوره سریع و رایگان
تلفن تماس 0218741
تلفن همراه 09196200172
کارشناس فروش
سلام، به درنیک خوش آمدید
آماده ی پاسخگویی به سوال شما هستیم
1403-03-08 17:45:24
شروع گفتگو شروع گفتگو
مشاوره رایگان
0218741
09196200172
//